Shelly PRO 3EM 120A WiFi kahekanaliline elektrienergia arvesti
Shelly Pro 3EM 120A on professionaalne kolmefaasiline elektrienergia arvesti, mida saab paigaldada DIN-rööpale. Seade annab akumuleeritud energiast aru 1% täpsusega ning näitab reaalajas pinget, voolu ja võimsust iga faasi kohta. See salvestab viimase 60 päeva andmeid iga faasi kohta üheminutilise täpsusega, võimaldades täpset analüüsi. See saab töötada iseseisvalt kohalikus kohtvõrgus ja/või WiFi-võrgus või olla juhitav koduse automatiseerimise pilveteenuse kaudu, kasutades MQTT, HTTP ja WebSocket protokolle. Lisaks pakub see täiustatud skriptimisvõimalusi ja laiendatud jälgimisvalikuid.

| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | SPEM-003CEBEU120 |
| Vahelduvvoolu toitepinge | 100–260 V, 50/60 Hz |
| Energiatarve | < 3 W |
| Sisemine temperatuuriandur | Jah |
| Voltmeetrid (RMS iga faasi kohta) | 100–260 V |
| Voltmeetri täpsus | ±1% |
| Ampermeetrid (RMS voolutrafode kaudu iga faasi ja neutraali kohta) | 0–120 A |
| Ühilduv voolutrafo (CT) | CT 120A |
| Ampermeetri täpsus | ±1% (2–120 A), ±2% (1–2 A), ±5% (0–1 A) |
| Aktiiv- ja näivvõimsuse ning -energia mõõturid | Aktiiv- ja näivvõimsus, aktiiv- ja näivenergia, võimsustegur, aktiivpõhienergia ja reaktiivpõhienergia |
| Kanali kalibreerimine minimaalse koormuse korral | 500 W kanali kohta |
| Koormuseta lävi | 30 VA kanali kohta |
| Mõõteandmete salvestamine | Vähemalt 60 päeva 1-minutilise andmeresolutsiooniga |
| Wi-Fi protokoll | 802.11 b/g/n |
| Wi-Fi Ulatus | Kuni 30 m siseruumides ja 50 m õues |
| Bluetoothi protokoll | 4.2 |
| Bluetoothi leviala | Kuni 10 m siseruumides ja 30 m õues |
| Protsessor | ESP32-D0WDQ6 |
| Välkmälu | 16 MB |
| Mõõtmed | 94 x 19 x 69 ± 0,5 mm |
| Kaal | 62 ± 1 g |
| Paigaldus | DIN-siin |
| Korpuse materjal | Plast |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 °C kuni +40 °C |
| Niiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Maksimaalne kõrgus | 2000 m |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.