Shelly BLU TRV termostaatpea (komplektis juhtpaneeliga)
Shelly BLU TRV on nutikas termostaatpea, mis tagab täieliku kontrolli teie kodu temperatuuri üle. Täpse juhtimise ja nutika kodu süsteemidega integreerimise abil saate ruumi tingimusi vastavalt oma eelistustele reguleerida. See toetab ka Bluetoothi ja Wi-Fi-d (koos kaasasoleva juhtpaneeliga) ning lisaks võimaldab teil kütet rakenduse kaudu kaugjuhtimise teel hallata. Seadme täiendavaks eeliseks on võimendusrežiim, mis hõlbustab siseruumide kiiret soojendamist.
Täpne temperatuuri reguleerimine
Shelly BLU TRV üks olulisemaid eeliseid on temperatuuri reguleerimise täpsus – temperatuuri saab reguleerida täpsusega ±0,1 °C. Tänu sellele saate hõlpsalt hoolitseda ruumis optimaalsete tingimuste eest ja tagada oma unistuste mugavuse!
Boost-režiim – kiire kütmine
Kas vajate ruumis temperatuuri kiiresti tõsta? Boost-režiim tuleb appi! See võimaldab teil ventiili täielikult avada, mis võimaldab teil ruumi väga lühikese aja jooksul üles kütta. Selline lahendus on suurepärane näiteks olukordades, kus tulete koju külma majja ja soovite võimalikult kiiresti soojeneda. Võimendusrežiimi saab aktiveerida kohapeal, kasutades peas olevat pöördnuppu, või kaugjuhtimise teel rakenduse kaudu.
Nutikas ajastamine ja energiasääst
Shelly BLU termostaatpea pakub võimalust seadistada individuaalseid ajakavasid, mis võimaldavad teil selle tööd oma päevarütmiga sobitada. See võimaldab teil nautida sooja ja hubast kodu alati, kui seda vajate, vältides samal ajal tarbetut kütteseadme töötamist. Nutikas küttehaldus võimaldab teil vähendada energiatarbimist ja arveid!
Väliste andurite tugi
Shelly BLU TRV töötab temperatuuri- või ukse-/aknaanduritega (eraldi müügil), mis suurendavad veelgi siseruumide soojuse haldamise täpsust. See võimaldab teil kütet veelgi paremini oma kodu tegelike oludega reguleerida. Pea kohandub nendega automaatselt, pakkudes optimaalset mugavust ilma teie sekkumiseta!
Pikk tööaeg, lihtne kasutamine
Seadme toiteks vajate ainult kahte AA-patareid (komplektis kaasas), mis tagavad kuni 2-aastase tööaja. Sa ei pea neid liiga tihti vahetama! Lisaks võimaldab ekraaniga ketas pea mugavat kasutamist. Kaasasoleva juhtpaneeli paigaldamine on samuti väga lihtne – ühenda see lihtsalt mis tahes USB-toiteallikaga, näiteks tavalise vooluvõrgust laadijaga.
Juhtimine nutitelefoniga
Pea töötab spetsiaalse Shelly rakendusega, mis võimaldab teil mugavalt jälgida energiatarbimist ja sätteid muuta. BLU TRV mudel ühildub ka enamiku populaarsete nutikodu süsteemidega. Seega saate oma kütet hallata sama platvormi abil, mida kasutate iga päev teiste kodus olevate nutiseadmete juhtimiseks!
Kaasas
- Termostaatpea
- Juhtpaneel
В
| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | TRVBLU1-pakk |
| Suurus | 78 x 54 £ mm |
| Kaal | 107 g |
| Paigaldus | M30 / 15 |
| Kinnitusrõnga materjal | Nikeliga kaetud messing |
| Korpuse materjal | Plast |
| Korpuse värv | Valge |
| Töötemperatuuri vahemik | Alates -20°РЎ kuni 60°РЎ |
| Niiskus | 25% kuni 80% suhteline õhuniiskus |
| Saastumisaste | 2 |
| Toiteallikas | 2x AA, 1,5 V patareid (kaasas) |
| Hinnanguline aku tööiga | Kuni 2 aastat |
| Temperatuuriandur | Jah |
| Bluetooth | 4.2 |
| RF-sagedusala | 2400–2483,5 MHz |
| Maksimaalne raadiosagedusvõimsus | < 5 dBm |
| Ulatus | Kuni 30 m õues, kuni 10 m siseruumides (sõltuvalt kohalikest tingimustest) |
| Ajakavad | Jah |
| Krüptimine | AES (CCM-režiim) |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.