Shelly BLU Button 1 Bluetoothi toimingute ja stseenide aktiveerimise nupp (must)
Shelly BLU Button on Bluetoothi nupp, mis võimaldab seadmeid või stseene hõlpsalt ühe klõpsuga aktiveerida ja deaktiveerida. See paistab silma pika tööaja ja punase LED-indikaatori poolest. Lisaks pakub see majaka-, signaali- ja krüpteerimisrežiime. See sobib hästi nii kodukeskkondadesse kui ka kontoritesse, restoranidesse, hotellidesse jne. See loob juhtmevaba ühenduse Bluetoothi ja WiFi kaudu ning selle kasutamisega ei teki probleeme.

| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Nimi | Shelly BLU Button 1 |
| Värv | must |
| Mõõtmed | 36 Г— 36 x 6 mm ± 0,5 mm |
| Kaal koos patareiga | 9 g ± 1 g |
| Materjal | Plast |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 °C kuni 40 °C |
| Niiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Toiteallikas | 1x 3 V CR2032 patarei (kaasas) |
| Aku tööiga | kuni 2 aastat |
| RF-sagedusala | 2400–2483,5 MHz |
| Maksimaalne raadiosagedusvõimsus | 4 dBm |
| Bluetooth-protokoll | 4.2 |
| Bluetoothi leviala | Kuni 10 m siseruumides, kuni 30 m (sõltub kohalikest tingimustest) |
| Protsessor | EFR32BG22 |
| Mälu | 32 KB RAM |
| Krüptimine | AES (CCM-režiim) |
| Majakarežiim | Jah |
| Mitme klõpsu tugi | Kuni 4 võimalikku toimingut |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.