Shelly BLU RC Button 4 Bluetooth 4-nupuga lüliti
Shelly BLU RC Button 4 pole lihtsalt lüliti – see on nutikas juhtimiskeskus teie kodule. Võimalusega konfigureerida kuni 16 erinevat toimingut, täiustatud Bluetooth 5.4 tehnoloogia ja elegantne disain pakuvad see lüliti võrratut mugavust ja funktsionaalsust. Investeerige Shelly BLU RC Button 4-sse ja muutke oma igapäevased tegevused lihtsateks, automatiseeritud toiminguteks, mis muudavad teie kodu nutikamaks ja mugavamaks.
Mitmekülgne lahendus igale kodule
Olenemata sellest, kas eelistate selle seinale kinnitada või kasutada lülitit kaasaskantavas vormis, kohandub Shelly BLU RC Button 4 teie elustiiliga. Võimalusega teha kuni 16 erinevat toimingut lihtsate klõpsukombinatsioonidega pakub see uuenduslik lüliti enneolematut paindlikkust teie kodukeskkonna haldamisel. See sobib ideaalselt selliste kaubamärkide nagu Shelly, Legrand, Gira, Merten ja Busch-Jaeger seinaraamidega, suurendades iga interjööri elegantsi.
Kaks kinnitusviisi
Shelly BLU RC Button 4 pakub ühes komplektis kahte kasutusrežiimi. Adapterkomplektid võimaldavad hõlpsat paigaldamist tavalise seinalülitina, säilitades olemasoleva raami. Teise võimalusena võimaldab eraldiseisev versioon teil lülitit kasutada kaasaskantava seadmena ilma püsiva paigalduseta. See annab sulle kodus seadmete haldamisel täieliku vabaduse ja paindlikkuse.
Täiustatud Bluetooth 5.4 tehnoloogia
Tänu uusimale Bluetooth 5.4 tehnoloogiale pakub Shelly BLU RC Button 4 stabiilset ja kiiret ühendust kuni 10 meetri kauguselt suletud ruumis ja kuni 30 meetri kauguselt õues. Bluetooth-ühendus on stabiilne, sujuv ja muudab lülitiga töötamise veelgi lihtsamaks. Nüüdsest saate oma kodus ühilduvaid seadmeid hallata voodist lahkumata või diivanilt püsti tõusmata.
Intuitiivne juhtimine ja pikk tööiga
Shelly BLU RC Button 4 abil on teil oma kodu üle täielik kontroll. Neli kohandatavat nuppu võimaldavad teil teha mitmesuguseid toiminguid – alates tulede sisse- ja väljalülitamisest kuni hämardamise reguleerimiseni ja kohandatud stseenide aktiveerimiseni. Shelly lülitil on muljetavaldav aku tööiga, mis võib kesta kuni 2 aastat. Lisaks tagab sisseehitatud hoiatussignaal ohutuse, piiksudes aktiveerimisel iga 8 sekundi järel. Komplektis on 3M isekleepuv plaaster, mis võimaldab lülitit hõlpsalt kodus kõikjale paigutada.
Ühilduvus ja läbimõeldud disain
Shelly BLU RC Button 4 ühildub täielikult Home Assistantiga ja kõigi teiste BTHome’i toega seadmetega, võimaldades teil kohe pärast karbist võtmist tööle hakata. Kõrge krüpteerimise tase tagab teie andmete turvalisuse, samas kui kompaktne suurus ja elegantne disain muudavad lüliti suurepäraseks täienduseks igale interjöörile. Avastage Shelly BLU RC Button 4 abil uus mugavuse ja kontrolli tase oma kodu üle!
Komplektis:
- nelja võtmega lüliti
- 3V patarei
- 3m kleepriba
В
| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | BLU RC Button 4 |
| Mõõtmed | 46 x 46 x 13 mm |
| Kaal | 17 g |
| Materjal | plastik |
| Värv | Beež |
| Ümbritseva õhu temperatuur töötamise ajal: | -20 °C kuni 40 °C |
| Ümbritseva õhuniiskus töötamise ajal: | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Toiteallikas | 3 V patarei (kaasas) |
| Patarei tüüp | CR2032 |
| Patarei tööiga | kuni 2 aastat |
| Bluetooth versioon | 4.2 |
| Raadiosagedus | 2400–2483,5 MHz |
| RF-võimsus | < 4 dBm |
| Bluetoothi leviala | Kuni 30 meetrit õues, kuni 10 meetrit siseruumides (sõltuvalt kohalikest tingimustest) |
| Krüptimine | AES (CCM-režiim) |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.