Shelly BLU Bluetooth ukse-/aknaandur (must)
Shelly BLU tuvastab uste ja akende avamist ja sulgemist ning sellel on valgusandur. See suudab mõõta ka ukse või akna nurka. Seda toidab CR2032 patarei (kaasas), mille tööiga on 5 aastat. Seda kasutatakse kodudes, kontorites, restoranides, kauplustes, hotellides jne. Lisaks ühendub see juhtmevabalt Bluetooth 4.2 kaudu ja pakub kuni 30 m ulatust.

2 töörežiimi
Tavarežiimis saadab seade iga kord, kui see avatakse/sulgetakse, teavet ukse/akna praeguse oleku, valgustugevuse ja aku oleku kohta. Lisaks kontrollib see kaldenurka iga 8 sekundi järel. Majakarežiimis saadab andur seevastu iga 30 sekundi järel teavet praeguse avamis-/sulgemisoleku, valgustugevuse ja aku oleku kohta. Režiimi saab lubada seadme seadetes Shelly Smart Controli rakenduses.

| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | BLU uks/aken |
| Värv | must |
| Mõõtmed | 35 × 35 × 7 mm ± 0,5 mm (anduriüksus), 35 × 12 Г— 7 ± 0,5 mm (magnet) |
| Kaal | 10 g ± 1 g (andur + patarei), 8 g ± 1 g (magnet) |
| Materjal | Plast |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 °C kuni 40 °C |
| Niiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Toiteallikas | 1x 3 V CR2032 patarei (kaasas) |
| Aku tööiga | 5 aastat |
| Reed-lüliti | Jah |
| G-andur | Jah |
| Valgusandur | Jah |
| RF-sagedusala | 2400–2483,5 MHz |
| Maksimaalne raadiosagedusvõimsus | 4 dBm |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Bluetoothi leviala | Kuni 10 m siseruumides, kuni 30 m õues (sõltub kohalikest tingimustest) tingimused) |
| Krüptimine | AES (CCM-režiim) |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.