Shelly BLU Bluetooth ukse-/aknaandur (pruun).
Shelly BLU on täiustatud andur, mis on loodud uste või akende avamise ja sulgemise jälgimiseks. Varustatud valgusanduri ja kaldenurga mõõtmise võimalusega – see sobib ideaalselt kodudesse, korteritesse ja väiksematesse ärihoonetesse, näiteks kontoritesse või restoranidesse. Seade toetab Bluetooth 4.2 ühenduvust ning selle pikk aku tööiga (kuni 5 aastat) ja kompaktne suurus muudavad selle märkamatuks ja tõhusaks nutika kodu lahenduseks.
Tuvastamine ja mõõtmine
Shelly BLU andur mitte ainult ei tuvasta uste või akende avamist ja sulgemist, vaid mõõdab ka kaldenurka. Lisaks võimaldab sisseehitatud valgusandur jälgida valguse taset. Kõik see võimaldab teil oma kodus või kontoris igakülgselt turvalisuse eest hoolitseda.
Valida kahe töörežiimi vahel
Seade võimaldab teil valida kahe töörežiimi vahel: tavaline ja majakas. Esimeses režiimis saab see edastada muuhulgas praegust olekut (avatud/suletud), valgustustaset ja aku olekut, kui see tuvastab ukse või akna avamise. Majakarežiim seevastu võimaldab seda teavet edastada iga 30 sekundi järel – ideaalne valik, kui soovite pidevat jälgimist. Samuti väärib märkimist asjaolu, et kõik edastatud andmed on krüpteeritud, mis tagab maksimaalse kaitse.
Rakendused ja integratsioon
See praktiline andur sobib ideaalselt kasutamiseks näiteks korterites, ühepereelamutes, aga ka väikestes kontorites, restoranides või bensiinijaamades. Toode ühildub ka Shelly Smart Controli rakendusega, mis võimaldab selle mugavat kaugjuhtimist. Nii saate oma süsteemi üle täielikku kontrolli nautida kõikjal, kus te ka poleks!
Lihtne paigaldamine
Andur on äärmiselt kerge ja kompaktne, mistõttu on see ukse- või aknaraamile paigaldatuna peaaegu märkamatu. Ka selle paigaldamine ei tekita teile probleeme. Lisaks on selle toiteks vaja vaid ühte CR2032 patareid, mis on komplektis kaasas. See tagab seadme kuni 5-aastase tööea – ärge kartke vajadust see kiiresti välja vahetada.
В
| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | BLUDWBrown |
| Värv | Pruun |
| Toiteallikas | 1x CR2032 3 V patarei (kaasas) |
| Tööaeg | Ligikaudu 5 aastat |
| Kontaktron | Jah |
| G-andur | Tak |
| Valgusandur | Tak |
| RF-sagedusala | 2400–2483,5 MHz |
| Maksimaalne raadiosagedusvõimsus | <4 dBm |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Bluetoothi leviala | Kuni 10 m siseruumides / kuni 30 m õues |
| Krüptimine | AES (CCM-režiim) |
| Majakarežiim | Tak |
| Töörežiim temperatuur | -20 °C kuni 40 °C |
| ümbritseva õhuniiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| materjal | plast |
| mõõtmed | andur: 35 x 35 x 7 mm; magnet: 35 x 12 x 7 mm; |
| kaal | andur koos patareiga: u. 10 g; magnet: u. 8 g; |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.