Shelly BLU Motion Bluetooth liikumisandur
ShellyBLU Motion on täiustatud Bluetooth liikumisandur, mis paistab silma mitmete kasulike funktsioonide poolest. See on varustatud luksmeetriga valgustaseme mõõtmiseks, mis võimaldab veelgi täpsemat toimimist. Lisaks saate seda juhtida Shelly Smart Control rakendusest. Toodet eristab ka pikk tööaeg – seda toidab CR2477 patarei (kaasas), mille eluiga on kuni 5 aastat.

Praktiline
ShellyBLU liikumisanduri peamised rakendused hõlmavad mitmesuguseid kohti, näiteks elamuid, kortereid, hotelle, väikeseid büroohooneid, väikepoode, restorane, bensiinijaamu ja palju muud. Tootel on sisseehitatud luksmeeter, mis mõõdab valguse intensiivsust. Lisaks edastab see regulaarselt teavet tuvastatud liikumise, aku ja valguse taseme kohta, et saaksite olla kursis.

2 töörežiimi
Tavarežiimis edastab andur liikumistuvastuse olekut, valguse taset ja aku olekut iga kord, kui liikumistuvastuse olek muutub. Majakarežiim on seevastu valik, mille puhul seade edastab regulaarselt liikumistuvastuse, valguse taseme ja aku olekut iga 30 sekundi järel. Mõlema režiimi toimimist saab isikupärastada ka Shelly Smart Controli rakendusest.

| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | SBMO-003Z |
| Värv | valge |
| Mõõtmed | 32 × 42 × 27 × ±0,5 mm |
| Kaal | 26 ± 1 g (seade koos akuga) |
| Materjal | Plast |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 °C kuni 40 °C |
| Niiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Toiteallikas | 1x 3V CR2477 patarei (kaasas) |
| Aku tööiga | 5 aastat |
| PIR | Jah |
| Valgussensor | Jah |
| RF-sagedusala | 2400–2483,5 MHz |
| Maksimaalne raadiosagedusvõimsus | 4 dBm |
| Bluetooth-protokoll | 4.2 |
| Bluetoothi leviala | Kuni 10 m ja 30 m õues (sõltub kohalikest tingimustest) |
| Krüptimine | AES (CCM-režiim) |
| Majakarežiim | Jah |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.