Shelly möödaviik Shelly 1L ja DIMMER2 jaoks
Shelly möödaviik on vajalik Shelly seadmete jaoks, mis ei vaja töötamiseks neutraaljuhet, kui nende lülitatav koormus on alla 20 vati 240 VAC juures. See ühildub Shelly 1L ja Shelly Dimmer 2-ga ning leiab kasutust elamutes, hotellides, kontorites, väikestes kauplustes, restoranides, bensiinijaamades jne.

| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Nimi | Bypass |
| Värv | valge |
| Ühilduvus | Shelly 1L, Shelly Dimmer 2 |
| Mõõtmed | 39 x 23 x 13 mm |
| Materjal | Plast |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20° C kuni 70° C |
| Niiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Maksimaalne kõrgus | 2000 m |
| Tööpinge | 230 VAC |
| Energiatarve | 4 W |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.