Shelly Pro 3EM lisandmoodul
Shelly Pro 3EM lüliti lisandmoodul on galvaaniliselt isoleeritud lüliti, mis laiendab Shelly Pro 3EM seadmete võimalusi. See võimaldab pistikute ja muude elektriseadmete mugavat haldamist, pakkudes suuremat paindlikkust ja kontrolli elektrienergia tarbimise üle. Ideaalne kasutamiseks korterites, korterelamutes, äri-, tööstus-, põllumajandus-, avalikus ja haridussektoris.

| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Nimi | Shelly Pro 3EM lüliti lisandmoodul |
| Alalisvoolu toitepinge | 3,3 V ja 12 V (Shelly Pro 3EM seadmest) |
| Energiatarve | < 1 L |
| Maksimaalne vahelduvvoolu lülituspinge | 240 V |
| Maksimaalne alalisvoolu lülituspinge | 30 V |
| Maksimaalne vahelduvvoolu lülitusvool | 2 A |
| Maksimaalne alalisvoolu lülitusvool | 2 A |
| Sisemine temperatuuriandur | Jah |
| Mõõtmed | 94 x 19 x 69 ± 0,5 mm |
| Kaal | 20 ± 1 g |
| Paigaldus | DIN-rööpale, paigaldatud Shelly Pro 3EM seadmele |
| Korpuse materjal | Plast |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 °C kuni 40 °C |
| Niiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Maksimaalne kõrgus | 2000 m |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.