Shelly Plus lisandmooduli anduriadapter
Shelly Plus lisandmoodul on hindamatu anduriliides, mis avab täiesti uusi võimalusi koduautomaatika maailmas. See galvaaniliselt isoleeritud liides on spetsiaalselt loodud Shelly Plus seadmete jaoks, et pakkuda teile täielikku kontrolli ja paindlikkust oma nutika kodu haldamisel.

Ühilduvus ja kompaktne suurus
Shelly Plus lisandmoodul ühildub ideaalselt paljude Shelly Plus seadmetega, näiteks Shelly Plus 1 / 1PM, Shelly Plus 2PM, Shelly Plus i4 / i4DC. See võimaldab teil oma paigaldust veelgi laiendada ja juhtida erinevaid seadmeid oma kodus. Lisaks avaldab see muljet oma kompaktse disainiga, mille mõõtmed on vaid 37–42–15 mm. See tähendab, et saate selle hõlpsalt paigaldada kõikjale, isegi kohtadesse, kus ruum on piiratud.

| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | Lisandmoodul |
| Mõõtmed | 37 × 42 × 15 mm |
| Kaal | 105 g |
| Töörežiim Temperatuur | -20 °C kuni 40 °C |
| Niiskus | 30% kuni 70% |
| Maks. Kõrgus merepinnast | 2000 m |
| Alalisvoolu toitepinge | 3,3 V |
| Energiatarve | < 0,5 W |
| VCC max. | 10 mA |
| VREF OUT max. | 1 mA |
| VREF+R1 OUT | 10 kО© |
| Ühilduvus | Shelly Plus 1 / 1PM, Shelly Plus 2PM, Shelly Plus i4 / i4DC |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.