Shelly 1PM Mini Gen4 kontroller Zigbee/Matter
Shelly 1PM Mini Gen4 kontroller võimaldab teil elektriseadmeid kaugjuhtimise teel juhtida ja nende energiatarbimist täpselt mõõta. See toetab Wi-Fi, Zigbee, Bluetoothi ja Matterit, seega saab seda hõlpsalt integreerida erinevatesse koduautomaatikasüsteemidesse. See töötab nii kohtvõrgus kui ka pilve kaudu. Sisseehitatud veebiliides võimaldab teil konfigureerida ja jälgida tööd ilma täiendava tarkvara vajaduseta. Tänu oma väikesele suurusele sobib see tavalistesse paigalduskarpidesse ja seda saab paigaldada pistikupesade või lülitite taha piiratud ruumiga kohtades.
Juhtimine ja jälgimine ühes seadmes
Shelly 1PM Mini Gen4 töötab nii relee kui ka energiatarbimise arvestina. See annab teile mitte ainult võimaluse seadmeid kaugjuhtimise teel sisse ja välja lülitada, vaid ka ülevaate tegelikust energiatarbimisest. Energiatarbimise mõõtmise funktsioon võimaldab teil ühendatud seadmete tööd täpselt analüüsida ja aitab optimeerida energiakulusid. Seade saadab andmeid pilve või salvestab need lokaalselt, olenevalt kasutaja eelistustest.
Ühilduvus ja ökosüsteemi integratsioonid
Seade toetab Zigbee, Wi-Fi, Bluetoothi ja Matteri protokolle. Seda saab integreerida sellistesse süsteemidesse nagu Google Home, Amazon Alexa, SmartThings ja KNX. Kontroller toetab ka MQTT-d, HTTPS-i, veebikonksusid, UDP-d ja kohalikke API-sid, võimaldades täiustatud stsenaariume ja koostööd teiste nutika kodu komponentidega.
Programmeerimine, ajakavad ja vastused
Toode võimaldab luua keerukaid ajakavasid ja stsenaariume, mille abil saab seadistada kuni 20 ajakava ja veebikonksu – igaühel kuni 5 URL-i. See toetab ka Shelly Script keeles kirjutatud skripte, mis võimaldavad automatiseerida toiminguid olenevalt ajatingimustest, seadme olekust või sisendandmetest. Samuti saate kasutada nn virtuaalseid komponente, mis suurendavad süsteemi konfigureerimise paindlikkust.
Stabiilsus ja töökindlus
Shelly 1PM Mini Gen4 on varustatud mitmete kaitsetega, sealhulgas ülekuumenemise, ülepinge, ülekoormuse ja võimsuse ülekoormuse eest. Tänu kasutatavale ESP-Shelly-C68F mikroprotsessorile ja 8 MB välkmälule tagab seade kiire andmetöötluse ja stabiilse töö. Lisaks saab see toimida repiiterina, võimendades Zigbee või Wi-Fi signaale raskesti ligipääsetavates kohtades.
Üldine
| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | 1PMMiniGen4 |
Füüsikalised parameetrid
| Mõõtmed | 29 x 34 x 16 ± 0,5 mm / 1,34 × 1,11 × 0,63 × ± 0,02 tolli |
|---|---|
| Kaal | 18 × ± 1 g / 0,63 × ± 0,04 untsi |
| Kruviklemmi maksimaalne pingutusmoment | 0,4 Nm / 3,5 lbf.in |
| Juhtme ristlõige | 0,2 kuni 2,5 mm² / 24 kuni 14 AWG (juhe, juhe ja krimpsuhveldised) |
| Juhtme koorimise pikkus | 6 kuni 7 mm / 0,24 kuni 0,28 tolli |
| Paigaldus | Seinakarp |
| Korpus Materjal | Plast |
| Korpuse värv | Punane |
| Pistiku värv | Hall |
В
Keskkonnatingimused
| Töötemperatuur | -20°C kuni 40°C / -5°F kuni 105°F |
|---|---|
| Tööniiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Maksimaalne kõrgus merepinnast. | 2000 m / 6562 jalga |
В
Elektriline parameetrid
| Toiteallikas | 110–240 V vahelduvvool |
|---|---|
| Relee | NO kontakt, 1 poolus, Вµ kontakt |
| Väline kaitse | Rakenduse karakteristik B või C, maksimaalne nimivool 10 A, min. Lahutusvõime 6 kA, energiapiirang klass 3 |
В
Väljundahela parameetrid
| Maksimaalne lülituspinge | 240 V AC |
|---|---|
| Maksimaalne lülitusvool | 8 A / 240 V AC |
| Võimsuse mõõtmine | Jah |
| Ülepinge- / väljalülituskaitse | Jah |
| Ülekoormus- / väljalülituskaitse | Jah |
| Ülevõimsuskaitse / väljalülitus | Jah |
В
Andurid, meetrid
| Sisseehitatud sisemine temperatuuriandur | Jah |
|---|
В
Wi-Fi
| Protokoll | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| RF ribalaius | 2412–2472 MHz |
| Maksimaalne raadiosageduslik võimsus | < 20 dBm |
| Ulatus | Kuni 30 m / 100 jalga siseruumides ja 50 m / 160 jalga õues (sõltub kohalikest tingimustest) tingimused) |
В
Bluetooth
| Protokoll | 5.0 |
|---|---|
| RF-sagedusala | 2402–2480 MHz |
| Maksimaalne raadiosageduslik võimsus | < 4 dBm |
| Ulatus | Kuni 10 m / 33 jalga siseruumides ja 30 m / 100 jalga õues (sõltub kohalikest tingimustest tingimused) |
В
Zigbee
| Protokoll | 802.15.4 |
|---|---|
| RF-sagedusalad | 2400–2483,5 MHz |
| Maksimaalne raadiosageduslik võimsus | < 20 dBm |
| Ulatus | Kuni 100 m / 328 jalga siseruumides ja 300 m / 984 jalga õues (sõltub kohalikest tingimustest) |
В
Mikrokontroller üksus
| Protsessor | ESP-Shelly-C68F |
|---|---|
| Välkmälu | 8 MB |
B
Püsivara võimalused
| Ajakavad | 20 |
|---|---|
| Veebikonksud (URL-i jagamised) | 20, igaüks kuni 5 URL-iga |
| Skriptid | Jah |
| MQTT | Jah |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.