Shelly Qubino Pro 1PM 1-kanaliline DIN-rööpale paigaldatav relee energiamõõtmisega
Kas soovite oma kodus valgustust ja muid elektriseadmeid täielikult kontrollida? Tutvuge Shelly Qubino Pro 1PM-iga! See 1-kanaliline relee, mis on mõeldud paigaldamiseks standardsele DIN-rööpale, on varustatud potentsiaalivabade kontaktidega, pakkudes suurt paindlikkust erinevate pingete käsitlemisel ja laia valikut võimalusi koduautomaatikas. Võimalus juhtida kuni 16 A koormust tagab usaldusväärse töö isegi nõudlikumate seadmete puhul. Oma energiamõõtmise funktsiooniga võimaldab see jälgida ühendatud seadmete energiatarbimist, mis võimaldab teil teadlikult hallata oma energiatarbimist ja vähendada elektriarveid.
Piiramatud võimalused
Shelly Qubino Pro 1PM sobib ideaalselt mitmesugusteks koduautomaatika stsenaariumideks. Seda saab kasutada valgustuse, kütte, ventilatsiooni ja muude elektriseadmete juhtimiseks, andes kasutajale täieliku kontrolli nende funktsioonide üle. Selle abil saate luua ajakavasid, stsenaariume ja automatiseeritud toimingute järjestusi, mis panevad teie kodutöö toimima täpselt nii, nagu soovite!
В
| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Toiteallikas | 110–240 V vahelduvvool, 50/60 Hz |
| Energiatarve | < 0,3 W |
| Võimsuse mõõtmine [W]. | Jah |
| Max. Lülituspinge AC | 240 V |
| Max. lülitusvool AC | 16 A |
| Kaitse ülekuumenemise eest | Tak |
| Ülekoormuskaitse | Tak |
| Ülepingekaitse | Tak |
| Ulatus | Kuni 40 m siseruumides |
| Z-Wave® võimendi: | Tak |
| Protsessor | Z-Wave® S800 |
| Z-Wave® sagedusribad | 868,4 MHz; 865,2 MHz; 869,0 MHz; 921,4 MHz; 908,4 MHz; 916 MHz; 919,8 MHz; 922,5 MHz; 919,7–921,7–923,7 MHz; 868,1 MHz; 920,9 MHz |
| Maksimaalne edastusvõimsus sagedusribades | < 25 mW |
| Mõõtmed | 94 x 19 x 69 ± 0,5 mm |
| Kaal | 61 g |
| Paigaldus | DIN-siin |
| Korpuse materjal | Plast |
| Värv | Punane |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur | -20 °C kuni 40 °C / -5 °F kuni 105 °F |
| Niiskus | 30% kuni 70% RH |
| Maksimaalne kõrgus | 2000 m |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.