Shelly 1 PM Gen4 kontroller Zigbee/Matter
Shelly 1PM Gen4 on kompaktne sisseehitatud lüliti energiatarbimise mõõtmisega, mis ühendab endas mitu traadita side standardit – Zigbee, Wi-Fi, Bluetooth ja Matter. Seade võimaldab teil ühendatud energiatarbijaid kaugjuhtida ning täpse energiatarbimise mõõtmise abil saate energiatarbimist reaalajas analüüsida. Tänu oma väikestele mõõtmetele saab seda edukalt paigaldada süvistatavatesse karpidesse, pistikupesade või valguslülitite taha.
Täielik kontroll teie kätes
Kontrollerit saab juhtida lokaalselt Wi-Fi kaudu või kaugjuhtimise teel Shelly rakenduse, veebibrauseri või koduautomaatikasüsteemidega integreerimise kaudu. Sisseehitatud veebiliides võimaldab teil mitte ainult seadmeid kaugjuhtimise teel sisse ja välja lülitada, vaid ka seadeid konfigureerida ja energiatarbimise andmeid lugeda. Kaugjuurdepääs töötab kõikjal, kus seadmel on internetiühendus – keskset jaoturit pole vaja. Shelly 1PM Gen4 pakub ulatuslikku integratsiooni väliste süsteemidega – see toetab muuhulgas MQTT-d, HTTPS-i, veebikonkse, KNXnet/IP-d ja ShellyScriptis kirjutatud skripte. Saate luua ajakavasid (kuni 20 ülesannet) ja stseene, et automatiseerida seadmeid aja, nädalapäevade või ilmastikutingimuste põhjal.
Mitme standardiga side
Shelly 1PM Gen4 toetab nelja peamist sidestandardit – Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 5.0, Zigbee (802.15.4) ja Matter. See muudab selle sujuvaks integreerumiseks populaarsete platvormidega nagu Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings ja Home Assistant. Kontroller saab toimida ka Zigbee ja Wi-Fi signaali repiiterina, tugevdades nende võrkude leviala IoT-paigaldistes.
Energiatarbimise mõõtmine ja paigaldise kaitsmine
Seadmel on sisseehitatud vattmeeter ja ampermeeter, mis võimaldavad ühendatud seadmete energiatarbimist reaalajas jälgida. Lisaks saab andmeid rakenduses analüüsida. Energiatarbimise mõõtmine lihtsustab energiatarbimise optimeerimist kodus või kontoris. Integreeritud sisemine temperatuuriandur hoolitseb ohutuse eest, kaitstes seadet ülekuumenemise eest.
В
Üldine
| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | 1PMGen4 |
В
Füüsikalised parameetrid
| Mõõtmed | 37 x 42 x 16 mm / 1,46 x 1,65 x 0,63 tollides |
|---|---|
| Kaal | 27 g / 0,95 untsi |
| Klemmide maksimaalne pingutusmoment | 0,4 Nm / 3,5 naela (lbin) |
| Kaabli ristlõige | 0,2 kuni 2,5 mm² / 24 kuni 14 AWG (juhe, traat, hülss) |
| Juhtme koorimise pikkus | 6 kuni 7 mm / 0,24 kuni 0,28 tolli |
| Paigaldus | Seinakonsool |
| Korpuse materjal | Plast |
| Korpuse värv | Punane |
| Klamber värv | Hall |
В
Keskkonnatingimused
| Töötemperatuur | -20 °C kuni 40 °C / -5 °F kuni 105 °F |
|---|---|
| Töökeskkonna õhuniiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Maksimaalne kõrgus | 2000 m / 6562 jalga |
В
Elektrilised parameetrid
| Toiteallikas | 110-240 V~ ; 24–30 VЋ“ |
|---|---|
| Energiatarve | < 1 W |
| Nõutav neutraaljuhe | Jah |
| Väline kaitse | Ülekoormuskaitselüliti vastavalt standardile EN60898-1 (karakteristik B või C, nimivool max 16 A, lahutusvõime min 6 kA, energiapiirangu klass 3) |
В
Andurid ja mõõtmised
| Voltmeeter (vahelduvvool) | Jah |
|---|---|
| Ampermeeter (vahelduvvool) | Jah |
| Sisetemperatuur andur | Jah |
В
Wi-Fi
| Protokoll | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| RF-sagedusala | 2412–2472 MHz |
| RF-võimsus | < 20 dBm |
| Ulatus | Kuni 30 m siseruumides / 50 m õues (sõltuvalt tingimustest) |
В
Bluetooth
| Protokoll | 5.0 |
|---|---|
| RF Sagedusriba | 2402–2480 MHz |
| RF-võimsus | < 4 dBm |
| Ulatus | Kuni 10 m siseruumides / 30 m õues (sõltuvalt tingimustest) |
В
Zigbee
| Protokoll | 802.15.4 |
|---|---|
| Zigbee repiiter | Jah |
| RF-ribalaius | 2400–2483,5 MHz |
| RF-võimsus | < 20 dBm |
| Ulatus | Kuni 100 m siseruumides / 300 m õues (sõltuvalt tingimustest) |
В
Mikrokontrollerüksus
| Protsessor | ESP-Shelly-C68F |
|---|---|
| Välkmälu | 8 MB |
В
Tarkvara funktsionaalsus
| Ajakavad | 20 |
|---|---|
| Veebikonksud (URL-i jagamised) | 20, 5 URL-i iga veebikonks |
| Skriptid | Jah |
| MQTT | Jah |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.