Shelly 1 Mini Gen4 kontroller Zigbee/Matter
Shelly 1 Mini Gen4 on võimas releekontroller, mis vaatamata oma väiksusele (29 x 34 x 16 mm) toetab mitmeid sidestandardeid, sealhulgas Wi-Fi, Zigbee, Bluetooth ja Matter. Seda saab paigaldada harukarpidesse, pistikupesade taha ja kohtadesse, kus paigaldusruum on piiratud. Tänu potentsiaalivabadele kontaktidele saab seadet kasutada rakendustes, mis vajavad vooluahelate galvaanilist eraldamist, näiteks värava, relee, kella või automaatikasüsteemi juhtimiseks olenemata nende tööpingest. See toetab ka ajakavasid, stseene, skripte ja integreerub koduste automatiseerimissüsteemidega nagu Google Home, Alexa ja Samsung SmartThings.
Ulatuslik ühenduvus ja Matter protokolli ühilduvus
Shelly 1 Mini Gen4 kontroller pakub sidet Wi-Fi (802.11 b/g/n), Zigbee (802.15.4) ja Bluetooth 5.0 kaudu. Seade toimib ka BLE-lüüsina ning Wi-Fi ja Zigbee signaali võimendina teistele IoT-seadmetele. Tänu ühilduvusele Matter protokolliga saab seda integreerida igasse standardit toetavasse ökosüsteemi, mis suurendab selle mitmekülgsust ja lihtsustab seadistamist erinevates kodukeskkondades.
Potentsiaalivabad kontaktid ja töötamine erinevate pingetega
Shelly 1 Mini Gen4 eeliseks on võime juhtida nii madalpinge (30 V alalisvool) kui ka võrgutoitega (kuni 240 V vahelduvvool) seadmeid. Tänu potentsiaalivaba kontakti (kuivkontakti) olemasolule saab seda kasutada ka olukordades, kus on vaja isoleeritud releed, näiteks väravate, kellade või valgustuse juhtimiseks.
Täiustatud ajastamis- ja stseenifunktsioonid
Shelly 1 Mini Gen mudel võimaldab teil seadistada kuni 20 ajakava, nii et saate ajastada seadmete automaatse sisse- või väljalülitumise kindlatel kellaaegadel valitud nädalapäevadel. Lisaks toetab see stseenide loomist, st toimingute komplekte, mis käivitatakse samaaegselt või järjestikku sündmusele reageerides, näiteks mitme seadme sisselülitamine liikumise tuvastamisel. Ajagraafikud ja stseenid konfigureeritakse Shelly Smart Controli rakenduse abil, mis on mobiilseadmetele ja arvutitele tasuta saadaval.
Integratsioonid ja täielik kohalik või kaugjuhtimine
Seadet saab integreerida mitte ainult suuremate häälassistentide tootjate süsteemidega, vaid ka kohalike süsteemidega HTTP/HTTPS, MQTT, WebHookide või KNX net/IP API-de kaudu. Shelly 1 Mini Gen4 töötab nii lokaalselt (ilma pilveühenduseta) kui ka interneti kaudu, võimaldades täielikku juhtimist olenemata kasutaja asukohast. Sisseehitatud veebiliides võimaldab otse brauserist konfigureerimist.
Suur paigalduspaindlikkus
Kontrolleri korpus on valmistatud plastikust ja võimaldab paigaldamist paigalduskarpidesse. Vaatamata kompaktsele suurusele sisaldab seade täiustatud ESP-Shelly-C68F mikrokontrollerit 8 MB välkmäluga, mis võimaldab tal hallata skriptimist ja reaalajas funktsioone.
В
Üldine
| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | 1MiniGen4 |
В
Füüsikalised parameetrid
| Mõõtmed | 29 x 34 x 16 ± 0,5 mm / 1,34 x 1,11 x 0,63 ± 0,02 tolli |
|---|---|
| Kaal | 19 ± 1 g / 0,65 ± 0,04 untsi |
| Kruviklemmi maksimaalne pingutusmoment | 0,4 Nm / 3,5 lbin |
| Kaabli ristlõige | 0,2 kuni 2,5 mm² / 24 kuni 14 AWG (jäik juhe, mitmekiuline juhe, läbiviigud) |
| Juhtme koorimise pikkus | 6 kuni 7 mm / 0,24 kuni 0,28 tolli |
| Paigaldus | Seinale karp |
| Korpuse materjal | Plast |
| Korpuse värv | Sinine |
| Pistiku värv | Hall |
В
Keskkonnatingimused
| Töötemperatuur | -20°C kuni 40°C / -5°F kuni 105°F |
|---|---|
| Töökeskkonna niiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Maksimaalne kõrgus merepinnast. | 2000 m / 6562 jalga |
В
Elektrilised parameetrid
| Toiteallikas | 110–240 VAC |
|---|---|
| Relee | Potentsiaalivaba, sulgev kontakt, 1-pooluseline, Вµ kontakt |
| Energiatarve | < 1,2 W |
| Väline kaitse | Rakenduskarakteristik B või C, nimivool max 10 A, lahutusvõime min. 6 kA, energiapiirangu klass 3 |
В
Väljundahela parameetrid
| Maksimaalne lülituspinge | 240 VAC / 30 VDC |
|---|---|
| Maksimaalne lülitusvool | 8 A / 240 VAC, 5 A / 30 VDC |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 2000 W / 240 VAC, 150 W / 30 VDC |
| Ülepingekaitse | Puudub |
| Voolukaitse | Puudub |
| Ülevõimsus kaitse | Puudub |
В
Andurid ja mõõtmised
| Sisemine temperatuuriandur | Jah |
|---|
В
Wi-Fi
| Protokoll | 802.11 b/g/n/ax |
|---|---|
| RF-sagedusala | 2412–2472 MHz |
| RF-võimsus | < 20 dBm |
| Ulatus | Kuni 30 m siseruumides / 50 m õues (sõltuvalt kohalikest tingimused) |
В
Bluetooth
| Protokoll | 5.0 |
|---|---|
| RF-sagedusala | 2402–2480 MHz |
| RF-võimsus | < 4 dBm |
| Ulatus | Kuni 10 m siseruumides / 30 m õues (sõltuvalt kohalikest tingimustest) |
В
Zigbee
| Protokoll | 802.15.4 |
|---|---|
| RF ribalaius | 2400 kuni 2483,5 MHz |
| RF-võimsus | < 20 dBm |
| Ulatus | Kuni 100 m siseruumides / 300 m õues (sõltuvalt kohalikest tingimustest) |
В
Mikroprotsessorüksus
| Protsessor | ESP-Shelly-C68F |
|---|---|
| Välkmälu | 8 MB |
В
Püsivara funktsioonid
| Ajakavad | 20 |
|---|---|
| Veebikonksud (URL-i jagamised) | 20 koos 5 URL-iga veebikonksu kohta |
| Skriptid | Jah |
| MQTT | Jah |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.