Shelly Pro Dimmer 1 1-kanaliline DIN-rööpale paigaldatav dimmer
Shelly Pro Dimmer 1 on tipptasemel ühekanaliline DIN-rööpale paigaldatav dimmer, mis on loodud nutikaks valgustuse haldamiseks kodus või kontoris. Seade saab töötada autonoomselt kohalikus WiFi-võrgus või seda saab juhtida pilvepõhiste koduautomaatika teenuste abil. Lisaks võimaldab integreeritud veebiliides dimmeri oleku kaugjuurdepääsu, juhtimist ja jälgimist kõikjal maailmas, kus on internetiühendus. Toote korrektseks toimimiseks pole vaja täiendavat jaoturit – seda saab juhtida lokaalselt või kaugjuhtimise teel, Shelly Smart Controli või kolmanda osapoole süsteemi kaudu.
Omadused ja juhtimine
Shelly Pro Dimmer 1 pakub automaatset hämardamise kalibreerimisfunktsiooni, mis tagab valguse heleduse sujuva reguleerimise kogu vahemikus. Kasutaja saab valida juhtimisrežiimi lülitite või nuppude abil, võimaldades seadme funktsionaalsuse täielikku juhtimist olenemata seinakinnituse konfiguratsioonist. Toode toetab ka öörežiimi, mis võimaldab pärast pimedat määrata kindla valgustugevuse taseme. Samuti on võimalik reguleerida hämardusaega vahemikus 0% kuni 100%, samuti heleduse muutumise kiirust nuppude all hoides.
Automatiseerimine ja ajakavad
Pro Dimmer 1 võimaldab kasutajatel luua iganädalasi ajakavasid, automatiseerides muu hulgas heleduse ja üleminekuaegade seadistamist. Kasutajad saavad seadistada ka taimereid ja automatiseerimisstsenaariume. Kohanda oma kodu valgustust vastavalt oma elustiilile – nüüd saavad tuled automaatselt välja lülituda, kui lähed magama ja sisse lülituda, kui ärkad!
Rakendused ja integratsioonid
Shelly Pro Dimmer 1 abil saad ruumi valgustust hõlpsalt oma vajadustele vastavaks reguleerida. Loo igaks sündmuseks sobiv atmosfäär! Lisaks ühildub seade selliste ökosüsteemidega nagu Amazon Alexa, Google Home ja Samsung SmartThings, nii et saad seda oma lemmikrakenduse abil juhtida. Lisaks toetab toode mitmesuguseid ühendusvõimalusi – see loob hõlpsa ühenduse WiFi, Etherneti ja Bluetoothi kaudu.
Turvalisus ja toetatud koormused
Ärge muretsege oma seadmete turvalisuse pärast. Pro Dimmer 1 on tõhusalt kaitstud muuhulgas ülekuumenemise, pingehüpete, ülekoormuse ja liigse energiatarbimise eest. Samuti ei pea te muretsema ühilduvusprobleemide pärast. Toode töötab ideaalselt mitmesuguste kuni 200-vatise võimsusega seadmetega, näiteks LED-pirnide, traditsiooniliste hõõglampide, halogeenpirnide ja madalpinge pirnidega trafodega.
В
| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | ProDimmer1 |
| Toiteallikas | 110-240 V ~50/60 Hz |
| Energiatarve | <2 W |
| Max. väljundvõimsus | 200 W |
| Wi-Fi ühenduvus | 802.11 b/g/n |
| Wi-Fi raadiosagedusribalaius | 2401–2483 MHz |
| Maksimaalne Wi-Fi raadiosagedusvõimsus | <20 dBm |
| Wi-Fi leviala | Kuni 30 m siseruumides / kuni 50 m õues |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Bluetoothi raadiosagedusriba | 2400–2483,5 MHz |
| Maksimaalne Bluetoothi raadiosagedusvõimsus | 4 dBm |
| Bluetoothi leviala | Kuni 10 m siseruumides / kuni 30 m õues |
| Protsessor | ESP32-D0WDQ6 |
| Välkmälu | 8 MB |
| Maks. ajakavade arv | 20 |
| Töötemperatuur | Alates -20 °C kuni 40 °C |
| Töökeskkonna niiskustase | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Materjal | Plast |
| Mõõtmed | 94 x 19 x 69 mm |
| Kaal | 75 g |
| Paigaldus | DIN-rööp |
| Ühilduvus | Amazon Alexa, Google Home, Samsung SmartThings |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.