Universaalne WiFi kontroller Shelly Plus UNI
Shelly Plus Uni abil saate oma elektriseadmete üle täieliku kontrolli, olenemata teie asukohast. Kontrolleri abil saate valgustust, kütet või ventilatsiooni kaugjuhtimise teel juhtida nutitelefoni, tahvelarvuti, arvuti või koduse automatiseerimissüsteemi abil. See on varustatud kahe potentsiaalivabade kontaktidega pooljuhtreleega, impulssloenduri, analoogsisendi ja kahe digitaalsisendiga. See saab töötada autonoomselt kohalikus WiFi-võrgus või seda saab juhtida pilvepõhiste koduse automatiseerimisteenuste kaudu. Samuti on sellel sisseehitatud veebiliides, mis võimaldab teil seadet jälgida ja juhtida ning selle sätteid kohandada.

Juhtimine eemalt
Oled sa siis tööl, puhkusel või lihtsalt maja teises osas, saad Shelly Plus UNI-ga ühendatud seadmeid kontrollida ja vabalt juhtida – vajad vaid internetiühendust! See universaalne moodul ühildub ka populaarsete platvormidega nagu Google, Samsung SmartThings ja Alexa. Seega saate selle hõlpsalt oma olemasolevatesse süsteemidesse integreerida ja nautida veelgi laiemat valikut võimalusi.

| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | Plus UNI |
| Toiteallikas | 8–24 VAC; 9–28 VDC; 5 V alalisvool (stabiliseeritud, +5 V alalisvoolu ja GND kaudu) |
| Energiatarve | < 1 W |
| Digitaalsete sisendite takistus | 50 kΩ |
| Digitaalsete sisendite käivituspinge | 1,5 V (aktiivne madal tase) |
| Maksimaalne lülituspinge | 30 V |
| Maksimaalne lülitusvool | 300 mA |
| Voltmeeter | 0–15 V alalisvool / 0–30 V alalisvool (kahe sagedusribaga) |
| Päästikupinge loenduri impulss-sisend | 1,5 V (aktiivne madal tase) |
| Loenduri maksimaalne impulsssagedus | 1 kHz |
| Toetatud välised andurid | Üks DHT22 või kuni viis DS18B20 |
| Wi-Fi protokoll | 802.11 b/g/n |
| Wi-Fi leviala | Kuni 30 m siseruumides ja kuni 50 m õues |
| Bluetoothi protokoll | 4.2 |
| Bluetoothi leviala | Üles kuni 10 m sees ja kuni 30 m õues |
| Protsessor | ESP32 |
| Välkmälu | 4 MB |
| Ajakavad | 20 |
| Veebikonksud (URL-i jagamised) | 20, 5 URL-i veebikonksu kohta |
| Skriptid | Jah |
| MQTT | Jah |
| CoAP | Ei |
| Mõõtmed | 40 x 21 x 7 mm |
| Kaal | 8,5 g |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 °C kuni 40 °C |
| Niiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.