Shelly Plus WiFi valgusregulaator 0-10V
Shelly Plus WiFi valgusregulaator 0-10V on täiustatud seade, mis pakub mugavust ja paindlikkust koduvalgustuse haldamisel. See võimaldab traadita ühendust WiFi ja Bluetoothiga, välistades vajaduse täiendavate lüüside järele. Eelnevalt määratletud valgustusstseenide ja oma skriptide loomise võimaluse abil saate oma valgustust kohandada. Regulaator mitte ainult ei lihtsusta tulede juhtimist, vaid pakub ka energiasäästu nutikate ajakavade abil, mis on kohandatud päeva- ja ööaegadele. Lisafunktsioonid, nagu hääljuhtimine ja ühilduvus koduste assistentidega, muudavad selle mitmekülgseks lahenduseks tänapäevasesse koju.
Juhtmevaba ühenduvus ja mugav juhtimine
Shelly Plus 0-10V WiFi valgusregulaator pakub erakordset mugavust tänu oma võimele ühenduda juhtmevabalt koduse WiFi-võrguga, välistades vajaduse täiendavate lüüside järele. Integreeritud Bluetooth-mooduli abil saab seade kiiresti teiste seadmetega ühenduda või olla keskpunktiks teistele Shelly toodetele. Lisaks saate nautida oma valgustuse juhtimise paindlikkust olemasolevate lülititega, olenemata nende tüübist – ühe või kahe võtmega. Regulaator võimaldab teil seadistada ka nutikaid ajakavasid, mis reguleerivad valgustust automaatselt vastavalt päeva- ja öötsüklile, mille tulemuseks on suurem mugavus ja energiasääst. Võimalus kasutada seadet WiFi-repiiterina ja keskse Bluetooth-lüüsina suurendab veelgi selle moodsa nutika kodu lahenduse funktsionaalsust.
Teie vajadustele vastav heledus
Muutke valgustuse intensiivsust vastavalt oma vajadustele päeva jooksul Shelly Pro 0-10V dimmeriga. See seade võimaldab teil reguleerida ruumis minimaalsest maksimaalseni heledust, mis võimaldab teil valgust reguleerida erinevate tegevuste jaoks, näiteks õhtul lõõgastumiseks või keerukatele ülesannetele keskendumiseks. Valgustuse juhtimine on võimalik ka häälassistendi abil, mis tähendab, et te ei pea kasutama oma telefoni ega rakendust – andke lihtsalt sobiv häälkäsklus. Seade töötab ilma täiendava lüüsi vajaduseta, vaja läheb vaid Shelly Smart Controli rakendust või muid ühilduvaid platvorme ja häälassistente nagu Alexa või Home Assistant.
Kohandatud teie ajakavaga
Shelly Pro 0-10V dimmer kohandub ideaalselt teie päevakavaga. Kui teie lapsed eelistavad tuledega magama jääda, saate Shelly kontrolleri konfigureerida nii, et see vähendaks oma toa tulede heledust järk-järgult kindlaksmääratud ajal ja seejärel lülitaks need mõne aja pärast täielikult välja. Nii saab teie laps nautida rahulikku und ja te ei pea muretsema ebavajaliku energiatarbimise pärast.
Meeldiva meeleolu loomiseks
Shelly dimmeril on eelnevalt määratletud valgustusstseenid, mida saate häälkäskluse abil aktiveerida, et oma toa valgustust kiiresti reguleerida. Kas soovite filmi vaadata? Öelge lihtsalt oma Alexale “Filmiõhtu” ja teie keskkond muutub koheselt, luues ideaalsed tingimused filmi vaatamiseks. Tänu võimalusele integreerida teiste Shelly seadmetega võimaldab Shelly Plus 0-10V dimmer teil luua ka isikupärastatud valgustusstseene.
Öövalgustuse brände silmas pidades
Ärge väsitage oma silmi enam intensiivse valgusega öisel tualetikülastusel. Shelly Pro 0-10V dimmer saab valguse heledust automaatselt reguleerida määratud öötundidel teie mugavuse ja ohutuse tagamiseks. Lisaks pakub Shelly Plus 0-10V dimmer võimalust luua kohandatud skripte, mis võimaldavad teil funktsionaalsust kohandada.
В
| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | 0-10V |
| Toitepinge | 110 V kuni 240 V vahelduvvool |
| Energiatarve | kuni 1,2 W |
| Neutraaljuhe | pole nõutav |
| Juhtimise tüüp | Pinge 0–10 V (neelduv) |
| Maksimaalne juhtpinge | 10 V alalisvool |
| Maksimaalne juhtvool | 0,35 W |
| WiFi protokoll | 802.11 b/g/n |
| WiFi leviala | Kuni 30 m siseruumides ja kuni 50 m õues (sõltub kohalikest tingimustest) |
| Maksimaalne raadiosageduslik võimsus | kuni 20 dBm |
| Raadiosagedusriba laius | 2401 MHz kuni 2495 MHz |
| Bluetooth standard | 4.2 |
| Bluetoothi leviala | Kuni 10 m siseruumides ja kuni 30 m õues (sõltub kohalikest tingimustest) |
| Maksymalna moc RF | kuni 4 dBm |
| Pasmo RF | 2400 MHz kuni 2483,5 MHz |
| Kiip | ESP32 4 MB välkmälu |
| Ajakavade arv | 20 |
| MQTT | jah |
| Skriptid | tak |
| Töötemperatuur | -20 °C kuni 40 °C |
| Tööniiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Maksimaalne kõrgus | 2000 m |
| Kruviühenduste maksimaalne pingutusmoment | 0,4 Nm |
| Maksimaalne kaabli ristlõige | 0,2 mm2 kuni 2,5 mm2 / 24 AWG kuni 14 AWG |
| Eraldatud juhtme pikkus | 5 mm kuni 6 mm |
| Paigaldus | klemmikarp |
| Materjal | plastik |
| Mõõtmed | 42 × 37 17 mm |
| Kaal | 17 g |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.