3-kanaliline DIN-rööpale kinnitatav relee Shelly Pro 3 WiFi
Shelly Pro 3 on täiustatud DIN-rööpale kinnitatav relee kolme sõltumatu kanaliga. Iga kanal toetab kuni 16 A koormust, koguvõimsusega kuni 48 A. WiFi, LAN-i ja Bluetoothi toega sobib see hästi nii kodu- kui ka hooneautomaatika jaoks. See integreerub ka populaarsete häälassistentidega nagu Google Assistant, Samsung SmartThings ja Amazon Alexa, muutes kodu juhtimise veelgi mugavamaks. Potentsiaalivabade kontaktidega varustatud relee pakub suurt paindlikkust erinevate pingete käsitlemisel ja pakub laia valikut võimalusi koduautomaatikas. Lisaks võimaldavad skriptimisfunktsioonid luua kohandatud automatiseerimisstseene, mis põhinevad erinevatel sündmustel, näiteks ilmateadetel.

Palju võimalusi
Hankige Shelly Pro 3 abil täielik kontroll oma kodu üle. See sobib suurepäraselt erinevatesse rakendustesse, võimaldades teil oma kodu valgustust kaugjuhtimise teel juhtida, uksi turvaliselt lukustada ja avada, vannitoa ventilaatori tööd tuvastatud liikumise põhjal reguleerida, basseini pumpa automatiseerida või aia kastmist juhtida. Shelly Pro 3-ga muutub teie kodu veelgi nutikamaks!

| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | SPSW-003XE16EU |
| Vahelduvvoolu toitepinge | 110–240 V |
| Energiatarve | < 3 W |
| Max Vahelduvvoolu lülituspinge | 240 V |
| Maksimaalne alalisvoolu lülituspinge | 30 V |
| Maksimaalne vahelduvvoolu lülitusvool | 16 A kanali kohta, kokku 48 A |
| Maksimaalne alalisvoolu lülitusvool | 16 A kanali kohta, kokku 48 A |
| Sisemine temperatuuriandur | Jah |
| Wi-Fi protokoll | 802.11 b/g/n |
| Wi-Fi leviala | Kuni 30 m siseruumides ja kuni 50 m õues |
| Bluetoothi protokoll | 4.2 |
| Bluetoothi leviala | Kuni 10 m siseruumides ja kuni 30 m õues |
| Protsessor | ESP32-D0WDQ6 |
| Välkmälu | 8 MB |
| Mõõtmed | 96 x 53 x 59 ±0,5 mm |
| Paigaldus | DIN-rööp |
| Korpus Materjal | Plast |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur | Alates -20 °C kuni +40 °C |
| Niiskus | 30% kuni 70% suhteline õhuniiskus |
| Maksimaalne kõrgus | 2000 m |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.