Shelly Pro 4PM V1 WIFI 4-kanaliga DIN-rööpale kinnitatav relee võimsuse mõõtmisega
Avastage Shelly Pro 4PM-iga oma kodu automatiseerimise tulevik. Relee on loodud paigaldamiseks jaotuskilbi standardsele DIN-rööpale, mistõttu sobib see ideaalselt erinevat tüüpi hoonetele. See võimaldab teil juhtida nelja 230-voldise toitega seadet maksimaalse koormusega 16 A kanali kohta ja kokku 40 A. Sisseehitatud võimsusmõõturid võimaldavad teil jälgida iga seadme energiatarbimist reaalajas, mis aitab kulusid optimeerida. See sobib ideaalselt kodudesse, kontoritesse, kauplustesse, aga ka äri- ja tootmishoonetesse.

| Tootja | Shelly |
|---|---|
| Mudel | SPSW-004PE16EU |
| Vahelduvvoolu toitepinge | 110–240 V |
| Energiatarve | < 4 W |
| Maksimaalne lülituspinge Vahelduvvool | 240 V |
| Maksimaalne vahelduvvoolu lülitusvool | 16 A kanali kohta, kokku 40 A |
| Voltmeeter (vahelduvvool) | Jah |
| Ampermeeter (vahelduvvool) | Jah |
| Sisemine temperatuuriandur | Jah |
| Wi-Fi protokoll | 802.11 b/g/n |
| Wi-Fi leviala | Kuni 30 m siseruumides ja 50 m õues |
| Bluetooth protokoll | 4.2 |
| Bluetoothi leviala | Kuni 10 m siseruumides ja 30 m õues |
| Protsessor | ESP32-D0WDQ6 |
| Välkmälu | 8 MB |
| Mõõtmed | 96 x 53 x 59 ± 0,5 mm |
| Paigaldus | DIN-rööp |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 °C kuni 40 °C |
| Niiskus | 30–70% suhteline õhuniiskus |
| Maksimaalne kõrgus | 2000 m |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.